| Otto2 a întrebat:

Daca as merge la liceul Dumitru Motoc cu ce meserie as putea iesi?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este colegiu si nu liceu! Poti merge in domeniul alimentar sau electromecanica. si poti face scoala profesionala sau colegiul, Ofertele sunt aici:
La scoala profesionala: Bucătar', ospătar (chelner) vânzător în unităţile de alimentaţie publică si cofetar;
-la colegiu: tehnician în gastronomie, tehnician în hoteluri, tehnician în turism, organizator banqueting.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce profil iti alegi, de la acel liceu!