| azoteu2020 a întrebat:

la profilul electronica automatizari la liceul traian vuia ce poti sa iesi si daca este un profil mai bun decat la industrie alimentara la liceul dumitru motoc

1 răspuns:
| TheSpiders a răspuns:

De curand s-a lansat un serviciu la care foarte multe firme gen Berska,Zara,Pull&Bear, Pizza Hut etc sau abonat si trimit foarte multe oferte si discount-uri prin SMS, SMS-uri pentru care tu esti platit de fiecare data cand primesti unul sau prietenii invitati de tine primesc unul. Poti ajunge usor la cateva zeci de euro/zi. In principiu totul este simplu, gratis si fara investitie.Tu primesti Oferte gen 2 pizza la pret de 3 si pe langa te mai si platesc pentru acel SMS. Un exemplu in care puteti intelege mai bine sistemul: https://www. facebook...&type=1 Cum plateste? -la 5 euro stransi poti cere cod de reincarcare pe orice retea -la 10 euro stransi poti cere un voucher pentru orice firma, la modul in care iti poti cumpara o pereche de blugi cu 50 lei din Berska -la 20+ euro stransi poti cere plata pe card Pentru a testa acest nou serviciu va puteti face un cont dand click pe urmatorul link:http://www.vivasms.ro/h/9442c7db92