| madalina_8111 a întrebat:

Daca as posta pe youtube un video cu mine cantand, credeti ca ar fi vreo sansa sa ma gaseasca un manager sau un sponsor din alta tara? funda+vot

3 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Dca esti talentata da.Multe vedete au ajubs ceea ce sunt prin intermediul youtube-ului. Exemplu:Justin Bieber.Nu imi place de el dar totusi asa e devenit vedeta.

| Daia14 a răspuns:

Daabig grin...daca canti super ...ai f mari sansele.multe vedete asa au ajuns vedetetongue

| GabytzaDoolce a răspuns:

Pai depinde de talentul tau. Daca canti bine cu siguranta te va vedea si pe tine cineva...succes! aaa pls funda?