| SingleForOne a întrebat:

Daca cineva a facut cont pe fiverr pentru a genera un venit in plus, se intampla ceva daca ce scriu acolo nu este adevarat?

Adica, sa spun ca am lucrat ca scriitor sau editor (am facut asta pentru prieteni), dar nu am avut cariera in acest sens. As dori sa fac asta pentru mine personal, si sa castig un banut.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nah, doar cei super pretentiosi o sa vrea sa stie e ce ai publicat sau cu ce editura. Pe majoritatea ii intereseaza un text OK si atat.

| existential a răspuns:

Nu stiu cat ar conta doar daca sa scrii asta acolo.
Cred ca ar fi bine sa ai un portofoliu de lucrari. Iti da un avantaj in fata competitiei, obtii mai usor clienti.