| Angelooooo a întrebat:

Daca esti student la Academia de Politie poti sa mergi vara cu Work and Travel? Daca nu stiti nu comentați aiurea

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Nu vad de ce nu ai putea laughing ce daca faci scoala de politie e interzis sa calatoresti sau sa muncesti? Astea is conceptii vechi comuniste laughing Iti garantez ca poti calatori si munci in RO sau alta tara.

Daca tu acum crezi ca nu ai putea, ce te faci cand o sa fii polkitist, te pomeni ca un politist nu se poate duce in alta tara in vacanta sau ce crezi?
Si politist si soldat, ofiter te poti duce, nu vad cine te obliga sa nu te duci.
Cum am spus nu mergeai pe vremea impuscatilor, dar ala era alt regim, nu prea mergeau nimeni pe afara, decat f greu.

Esti student faci ce vrei, esti politist, faci ce vrei in timpul liber laughing