| Roxett a întrebat:

Daca fac masterul in alt oras pot primi loc la camin? masterul presupune cursuri zilnice?

Răspuns Câştigător
| Arjun a răspuns:

Da poti primi loc la camin(ps:ai licenta luata doar). Masterul nu presupune cursuri zilnice obligatoriu, poti merge doar la examene atat daca vrei.

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poti primi loc in camin.Dar stii cum sunt primite locurile la noi: relatii, tupeu, spaga. Dincolo de conditiile bine stabilite de universitate.

| eNeqe a răspuns:

Poti primi loc la camin doar cu ajutorul unei burse. Daca nu trebuie sa platesti. Si nu e neaparat sa mergi in fiecare zi, poti merge doar la examene(Daca nu mergi la curs, ai sanse mici sa il iei ).