| Gabitzuu12334 a întrebat:

Daca faci cursuri de actorie de copii iesi actor sau trebuie sa faci facultate?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Trebuie sa urmezi un Liceul uman, apoi Universitatea Nationala de Arta Teatrala si Cinematrografica I.L. Caragiale din Bucuresti

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Daca vrei sa devii actor, trebuie sa faci facultatea de actorie.

| Bobbye a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa urmezi si o facultate pe acelasi domeniu pentru ca te va ajuta sa te formezi pentru ce vrei tu sa faci pe viitor.