| MarieSelena2 a întrebat:

Hey mai am o intrebare big grin. Credeti ca pentru a ajunge actor de televiziune iti trebuie neaparat facultate de teatru? adica poti aplica la o auditie fara pic de experienta in domeniu?
App: Cine stie cum au ajuns actritele\actorii mari ceea ce sunt? oare au facut vreo scoala de actorie sau cursuri?
de exemplu: Selena Gomez nu a facut nici macar un curs de actorie din cate stiu
FUNDA + VOT kiss

1 răspuns:
| alinma a răspuns:

Daca ai talent, poti sa te prezinti si fara pic de expereinta.