| AvalohAlyn a întrebat:

Daca faci in viitor, postliceala de asistent medical de nutriție și dietetică care e de 2 ani sau de asistent social nivel mediu, unde poți lucra și ca ce?

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

În general nu mai poți lucra nicăieri în România că văd că știa închid tot și vor să ducă Tara aia de râpă ceea ce înseamnă că vor să diminueze din populația României prin moarte prin foame în casele lor așa că nu vor mai fi locuri de muncă nicăieri și singura soluție va fi să mor de foame