| AvalohAlyn a întrebat:

E buna de ceva scoala postliceala de asistent de nutritie si dietetica? M-as inscrie la ea in viitor dar nu stiu daca merita, daca e buna de ceva aceasta specializare.A studiat la acest tip de scoala postliceala?
Plus ca ma intereseaza de acum ce tine de slabit, nutritie si diete.

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Bună! Dacă vrei sa te duci pe nutriție nu știu cât ajuta postliceala, itu recomand sa faci facultatea. O găsești în specializările de la Medicina, are doar 3 ani și admiterea e ușoară (as spune foarte ușoară happy ) Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat