| Xenoverse a întrebat:

Daca imi creez o pagina de Facebook, castig bani sau nu?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte probabil sa nu favi absolut niciun ban

| Dismally a răspuns:

Normal, o gramada de bani, ce crezi ca astepta umanitatea pana acum? Pagina ta de Facebook, normal laughing

| CuriousStuff a răspuns:

Poti sa castigi bani daca promovezi ceva, faci reclama. De obicei se castiga bani indirect, adica tu iti faci reclama pe Facebook la serviciile tale si oamenii afla si vin la tine. Sau daca ai o pagina foarte foarte cunoscuta e posibil sa primesti oferte sa faci reclama altor firme, dar asta foarte rar se intampla. Facebook nu plateste pe nimeni.

| Tudor_Florentina_2001 a răspuns:

Depinde de ceea ce promovezi.