| ramona11ramona a întrebat:

Cum creez aplicatii la pagina de facebook?

14 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Pai daca stii sa lucrezi in JavaScript, Php, o sa-ti fie foarte usor urmand tutorialul urmator. http://www.worldit.info/files/Aplicatii%20facebook1.1.pdf

| ramona11ramona explică (pentru nonny50):

Nu stiu x_x

| nonny50 a răspuns (pentru ramona11ramona):

Atunci nu o sa ai nici cea mai mica sansa sa creezi propria aplicatie.

| ramona11ramona explică (pentru nonny50):

Pfuuu daca draq ca nu mai vreau

| grgdlk a răspuns:

Te duci la aplicatii, intri intr una din ele, si undeva in stanga spre coltul ecranul jos, e o optiune creeaza si tu aplicatia tau sau ceva de genul, si de acolo nu e foarte greu ai totul la dispozitie chiar ai si niste sfaturi acolo cum sa fie intrebarile sau ce ui tu acolo

| ramona11ramona explică (pentru grgdlk):

Unde sunt aplicatiile?laughinglaughinglaughing

| grgdlk a răspuns (pentru ramona11ramona):

Da mi face book ul tau si iti trimit eu o aplicatie e cel mai simplu asa, daca vrei

| grgdlk a răspuns (pentru ramona11ramona):

Vezi ca ti am trimis, daca nu ai primit ia direct de pe peretele meu

| ramona11ramona explică (pentru grgdlk):

Mai dureaza mult?happyhappylaughing:*:*love struck

| ramona11ramona explică (pentru grgdlk):

Ok ok dar eu vb de alea carele creez eu sg
am un fan club si vreau sa creez acolo alte aplicatii

| grgdlk a răspuns (pentru ramona11ramona):

Pfuu, aici nu te mai pot ajuta, las loc altora care se pricep

| ramona11ramona explică (pentru grgdlk):

Aha mersi mersikiss

| Iuliana_Roxana_1999 a răspuns (pentru grgdlk):

Nu ma poti si pe mine cu asta?
profilul meu este: http://www.facebook.com/roxana.iuliana.5680