| Doodleskull a întrebat:

Daca incep o facultate la buget si in anul 2, nu il incep, ma duc la alta facultate mai pot sa dau la buget?

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Anul efectuat la buget ori se scade din durata normala a studiilor celei de-a doua facultati, ori se plateste --- depinde de hotararea senatului universitatii de care apartine a doua facultate.

| Doodleskull explică (pentru alessia5158):

Se scade in cazul in care facultatile sunt apropiate?

| Doodleskull explică (pentru Doodleskull):

Ma refer la ce tip de facultate e

| alessia5158 a răspuns (pentru Doodleskull):

Nu conteaza nici facultatea, nici universitatea!--- legea spune ca poti beneficia o singura data de finantare de la buget.

| Bondarel99 a răspuns:

Da dar platesti un an la noua facultate.

| eckblume a răspuns:

Da