| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma duc la Facultatea de Drept-urmez Politia Comunitara se poate sa fac Master-Dreptul Afacerilor? Dar daca se poate,atunci inseamna ca o sa pot lucra atat la politie cat si la o firma? Mai bine zis ce presupune un Master-Dreptul Afacerilor? Vreau cat mai multe sfaturi,nu am fost informati in liceu in legatura cu nici o facultate, va multumesc.

Răspuns Câştigător
| ToffyNR1 a răspuns:

Nu poti sa fii administrator de firma daca esti angajat la stat cu salariu de bugetar.Trebuie sa te gandesti bine ce vrei, politist sau patron.
Fie ca esti politist, pompier, primar, etc. nu poti sa ai o firma deschisa pe numele tau.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat