| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Daca o prietena de a mea e la ase finanțe bănci iar eu la contabilitate si vrea sa se mute la contabilitate poate? Gen sa se transfere? Suntem anul 1

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ce legătură are transferul ei cu faptul că tu ești la contabilitate? De ce a fost necesar să specifici asta?

La fel de bine puteai să spui "Daca o prietena de a mea e la ase finanțe bănci iar eu am șosete albastre si vrea sa se mute la contabilitate poate?"

| Jdjsnshxjxjshdhx explică (pentru johnnny123):

Cat te ai deranjat sa scrii asta mai bine imi dădeai un răspuns la întrebare. Mersi