| mtw123 a întrebat:

Dacă spre exemplu aleg facultatea inginerie specializarea TCM si pe viitor nu profesez in aceasta si doresc sa profesez ca si programator, desi nu am ales o specializare in acest sens pot face acest lucru?
Si ce parere aveti este mai ok inginer auto sau programator?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca stii programare nu prea ii pasa nimanui ce diploma ai. E misto sa fii inginer auto, dar nu stiu cat de multe ofera piata din Romania