| okei a întrebat:

Daca te duci sa muncesti in SUA, unde locuiesti? iti da locuinta de la servici sau ceva?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Da, plus masina, telefon si o lada de bere in frigider. Nu primesti locuinta decat daca ai un post foarte important (ca si la noi) sau daca ai semnat un contract cu ei ca iti ofera si locuinta. Daca eu plec maine sa imi deschid cabinet de psihologie in sua, nu primesc nici macar un bilet de metrou. Asa ca vezi cu ce sperante plecihappy Bafta!

5 răspunsuri:
| www a răspuns:

Nu iti dau casalaughing dar ceva tot itit dau(salariul).

| www a răspuns:

Iti* nu ititstraight face

| Nikita a răspuns:

In occident se gasesc ceva mai usor decat la noi si mai diversificat locuinte de inchiriat, in care, sub pretul unei sume decente pentru salariul tau, poti sta linistit acolo. E foarte adevarat ca si conditiile sunt pe masura banilor. In occident acesta rata a proprietatii e mult mai mica, asa ca au un sistem mai diversificat de inchirieri si subinchirieri.Bafta daca pleci

| 1968 a răspuns:

Numai iluziile sunt gratis, restul sunt numai in dolari

| Zuzumic_4531 a răspuns:

Pai asta trebuie sa vorbesti cu firma la care te duci sa muncesti daca iti asigura locuinta sau nu