| Catalin457822 a întrebat:

Daca termin ceva legat de matematica si informatica la o universitate ce ma pot angaja?

1 răspuns:
| moshulica a răspuns:

Depinde!
Daca termini Academia Mondiala din Cucuietii din Deal si esti posesorul unei diplome frumoase dar cunostinte ioc, atunci da din coate dupa ceva relatii pentru a putea fi angajat undeva la stat.

Daca faci o facultate serioasa si o termini printre primii, atunci poti gasi de lucru in foarte multe domenii, ca informatica e necesara cam peste tot.