| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Daca vreau sa dau la armata sau politie (penitenciar) o sa am probleme la vizita medicala daca am fimoza? Stiu ca te dezbraca complet dar nu vad a fi asta o problema pentru meseria respectiva?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, vei avea probleme, fiindaca vizita medicala este obligatorie si eliminatorie la politie si in armata.
Urgent la un medic urolog sa-ti faca o mica incizie, ca sa-ti elibereze cucul si in 10 minute pleci acasa, pe picioarele tale.
De fapt, este o problema foarte mare, fiindca in timp fimoza netrata duce la complicatii, unde cucul se umfla, apar infectii si nu vei mai fii apt sa mergi sau sa faci serviciu la politie.
De aceea s-a introdus vizita medicala obligatorie si eliminatorie!