| ESA1899 a întrebat:

Dacă vreau să dau la Facultatea de Cibernetică, Statistică si informatică economică (ASE) e potrivit un liceu economic chit că nu am făcut informatica? Va rog sa ma lamuriti. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Robert1999999 a răspuns:

DA, ai putea sa termini un liceu Economic, ye-ar ajuta foarte mult, o sa inveti multa Matematica si Informatica de care o sa ai nevoie la Facultatea de Cibernetica, Statistica si informatica economica, daca nu ai putea sa dai la facultatea de Mate-info, ti-ar foarte de folos happy