| Child a întrebat:

Daca vreau sa dau proba de aptitudine la muzica, trebuie sa dau neaparat si la liceul de arte dupa aceea?

Răspuns Câştigător
| lov3ya a răspuns:

Daca iei proba de muzica intri in acel liceu, e naspa asa
eu am vrut sa dau la desen si m-am lasat pagubasa cand mi-a zis ca daca iau proba trebuie sa raman la liceul de arta

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Nu vad pentru ce ai mai da proba daca nu vrei sa mergi acolo. Dar in general daca iei proba trebuie sa mergi acolo

| alexandra1993 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa dai la liceul de arte ca sa poti da proba la muzica. Proba la muzica este necesara pentru a putea fi admisa la un liceu de arte! Numai bine!