| Daria a întrebat:

Daca pun a doua optiune la fisa de inscriere pentru liceu"Liceul de Arte", sectia muzica, daca Doamne fereste n-as intra unde vreau, cand trebuie sa dau proba de muzica pentru liceul de arte?(daca e totul in regula, si am media de el). Inainte sau dupa ce vad ca nu am intrat unde vreau?
Sper ca intelegeti ce vreau sa zic.laughing

1 răspuns:
| talya a răspuns:

Probele speciale pentru liceele de specialitate se dau inainte de terminarea anului scolar. Cam in penultima saptamana de scoala. Daca vroiai sa intri la muzica trebuia sa dai atunci probele.