| anonim_4396 a întrebat:

Dacă vreau sa înghet anul la facultate mai plătesc taxa anul următor sau in anii ce vor urma?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Anul nu poți să îl ingheți doar înainte să înceapă alt semestru.
Când reiei cursurile, vei plăti taxa aferentă anului respectiv.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu, o sa platesti atunci cand te decizi sa incepi din nou, dar ai grija ca vei plati taxele care vor exista in acel moment nu cele cu care ai inceput.

| AllieAyl a răspuns:

De aceea se numeste îngheț. Exact cum stă carnea în congelator. Până nu dezgheți anul nu te pune nimeni să plătești. Oricum nu poți beneficia de cursuri dacă ți-ai înghețat anul.