| litere123 a întrebat:

Cum se procedează dacă doresc să îngheț anul doar pentru a urma o altă facultate? Dacă la prima facultate (un prim an de studiu realizat) am fost la buget, la următoarea la care aplic va trebui să plătesc o taxă anuală? Nu se poate să se țină cont de media de la bacalaureat?

Răspuns Câştigător
| Ka0ru a răspuns:

Vezi ca se plateste si ca sa ingheti anul o suma de bani in fiecare an inghetat sau ceva de genul. Si obligatoriu la facultatea urmatoate faci un an la taxa.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Nu se poate.