| Ndc_Bogdan_1993 a întrebat:

Daca vreau sa ma fac politist si vreau sa dau la academia de politie trebuie neaparat sa fiu pe profil uman pentru ca acum o sa intru la un liceu de exemplu economic...Are vreo relevanta unde invat si pe ce profil?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are prea mare relevanta, importante sunt diploma de bacalaureat, indeplinirea tuturor conditiilor cerute si reusita la admitere. Un profil uman (filologie sau stiinte sociale) te poate ajuta putin la admitere.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, nu are treaba doar ca-ti ofera un posibil ajutor profilul, cum e filologia pentru ca faci istorie, romana si engleza, adica ce ti se cere tie la admitere

| IQ156 a răspuns:

Nu.