| Laurretta a întrebat:

Dacă vrei să lucrezi în domeniul justiției, nu poți avea tatuaje? Sunt interzise?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu ai voie pentru ca acele tatuaje reprezinta ceva (necurat sa zicem), in domeniul justitiei sunt oameni curati, fara tatuaje sau piercinguri asa dand dovada de seriozitate si buna disciplina.

| Laurretta explică (pentru mgtow):

Mulțumesc pentru răspuns.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu placere.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Sincer, nu ştiu dacă sunt interzise sau nu, dar dacă ai tatuaj şi te faci avocat, call me!

Baftă!

| Cristy990 a răspuns:

Nu cred ca sunt interzise dar sa fim serios.Cand tu ca om cinstit ai avea nevoie de un avocat ai alege un om plin cu tatuaje, care arata mai degraga a detinut sau un om "curat"? Sau daca ai avea nevoie de un politist, ai apela la unu care iti exprima frica?

| LolNope a răspuns:

Fratele meu a intrat la academia de politie si avea un tatuaj pe umar.
Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa.

| LaLaLea a răspuns:

Nu sunt interzise dar, trebuie sa dai o impresie buna.Poti sa ai tatuaj dar intr-o zona care nu este la vedere. Sper ca ti'am fost de folos:*. Funda?