| Valikalari_Darius_2001 a întrebat:

Dau funda maine dau teza si am nevoie neaparat de modele de teza clasa a 7-a semestrul I

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Parerea mea, intra pe brainly si cauta exercitii la categoria mate asemanatoare cu ale tale ca sa poti lucra mai multe.Si app nu exista modele fixe pentru acea clasa, ci depinde de profesorul tau cum are el chef sa-ti dea teza.

| Yee a răspuns:

Yee!
Si eu dau teza maine, dar stau ca prostul sa ma uit pe TPU happy

| ubhgyfytddtfhfgdf a răspuns:

Trebuia sa fi in clasa 10. Ti-am luat in considerare anul nasterii tale - 2001. În fine. Cum sa fie? Tot ceea ce ai ai învăţat pe tot parcursul semestrului.