| mynameisdally a întrebat:

Imi dati si mie un site unde pot gazi modele de teze pentru semestrul 2 la clasa a5a? am nevoie mare azi.Dau maine teza la mate. funda

4 răspunsuri:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Stai linistit/a!
O sa va dea ceva model de exercitii care le-ati facut in clasa.Deci trebuie sa stii sa le rezolvi daca vrei note mari.
Teza este ca un fel de test, stiu ca sunt primele teze si de aceea esti stresat/a.

| andreeanegrucamy a răspuns:

Didactic.ro
Aici ar trebui sa gasesti ceea ce cauti tu! Succes la teza! happy

| andreeanegrucamy a răspuns:

Http://www.didactic.ro/resurse-educationale/invatamant-gimnazial/matematica
Aici vei gasi ceea ce cauti
si Succes la teza de maine! :)