| Beastboy a întrebat:

Dau funda TPU pls help! as dori sa ma inscriu la liceul militar. am o mica problema de sanatate(suflu sistoric la inima) dar nu e grava. oricum trebuie sa fac contrul o data pe an la spital. as dori sa stiu daca pot trece de proba medicala. ai mei nu vor nici macar sa incerc deoarece cred ca o sa fiu trist ca nu intru. va rog spuneti-mi voi daca as trece de aceasta proba sau nu. mersi anticipat:* funda+voturi!

Răspuns Câştigător
| shtephan a răspuns:

Hmm, la liceul militar sau la alte scoli, academii din ''curtea'' Ministerului Apararii, regulile sunt foarte stricte, asa ca daca nu le indeplinesti esti ignorat total. straight face. Prin absurd, daca medicul care iti face investigatia la proba medicala nu observa problema pe care o ai tu, atunci treci ca un erou. In timpul scolii daca ''Doamne fereste" ti se face rau din cauza problemei tale, ei nu au de unde sa stie ca tu sufereai de mai demult. Bafta. Poate intri, daca ai ambitie.winking

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

E posibil sa intri, daca ai vointa de fier tongue

| Beastboy explică:

Man nu mor ce naiba ai... daca fac efort pana la epuizare incepe sa ma intepe inima putin si de asta sunt monitorizat
oricum mersihee hee