| Andrei5000 a întrebat:

Daca am absolvit clasa a 10-a, primesc in mana diploma de absolvire de 10 clase?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai dacă soliciți în mod expres și nu mai continui studiile.
Pa, pa.

| TheAce a răspuns:

Da, poti primi o diploma, trebuie doar completat un formular la secretariat insa cu acea diploma nu poti face absolut NIMIC.

| Betty a răspuns:

Doar in cazul in care nu mai doresti sa iti continui studiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie sa mergi la secretariat cu buletinul si sa dai 2 semnaturi acolo si gata.

| yo547 a răspuns:

Da primesti o diploma de 10 clase si daca nu continui scoala poti sa faci un curs de calificare. Funda?

| Dinamovistul101 a răspuns:

Da, daca vrei sa nu mai continui te duci la secretariat cu buletinul, semnezi si ai terminat.

| SirGeo a răspuns:

Da.

| madalinbb19 a răspuns:

La sfarsitul clasei a 12-a primesti un brat de diplome printre care si cea de 10 clase care nu au nici o valoare

| Stalievus a răspuns:

Daca vrei sa continui in a 12-a o sa primesti diploma de absolvirea scoliii. Daca vrei sa te opresti la a 10-a clasa, primesti iar o diploma. Daca continuui nu o sa primesti. Bafta la invatatbig grin

| 11Ovidiu a răspuns:

Nu e adevarat fie ca continui si dupa clasa a 10-a fie ca abandonezi primesti diploma in mana