| AvalohAlyn a întrebat:

Diploma mea de absolvire de 12 clase nu are poza, am foaia matricola si diploma care are tot ce trebuie, semnata, parafata dar nu am poza la ea(desi i-am dat 2 poze).E normal? Mai e valabila?
Pe diploma oricum scrie CNP-ul meu.De ce nu mi-a pus poza? Am absolvit in 2017.
E in regula?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate stiu diploma de absolvire a liceului nu are loc pentru poza, doar diploma de bacalaureat are loc pentru poza si numai aceasta trebuie sa aiba poza.