| NicusorYo a întrebat:

De ce dupa ce apelezla 555(mesagerie vocala)am activat-o, am pus un mesaj, cand ma suna cineva sa spun eu Hey eu, sunt Nicusor Din pacate momentan am telefonul inchis, nu pot raspunde sau nu am semnal.Am spus asta dupa semnalul sonor am apasat pe butonul de salvare(sa se salveze)am asteptat vreo 5 minute si am sunat de pe alt telefon si degeaba tot vocea de femeie care zice Ati accesat casuta vocala a...Tot aia a raspuns am incercat de 3 ori sa pun semnalu si sa dau salvare si tot degeabacryingDe ce?crying
Fundawinking

1 răspuns:
| Razvan03Andrei a răspuns:

Poate nu ai fucut tu cum trebuie, dar poti sa urmezi inca odata pasi conform cum zice aiahappy
Este tare incurcat, dar daca dai sa reasculti iti zice totul si dupa aceea iar te intreaba sa salvezi sau sa schimbi si este putin mai greu.Acuma nu mai stiu exact pasii, dar poti sa mai incerci odata cu grija sau te poti duce la Orange si te rezolva aiabig grin