| xCrissw a întrebat:

De ce mi se sterge mereu intrebarile? angry.
Ca doar nu vorbesc urat, cand adresez o intrebare?!

Răspuns Câştigător
| VictorL a răspuns:

Cp funda?

13 răspunsuri:
| VictorL a răspuns:

Daca ai vorbit o data urat sau ai raspuns urit la o intrebare nu mai poti pune intrebari ti se sterg la fel si raspunsurile sau daca tiai facut TPU de pe e-mailul cuiva el til poate bloca oricind sau ma poate fi problema ca nu ai intrat pe meil sa citesti mesajele TPU dar mai poate fi problema ca pe meil cineva sa raspunsa la intrebarile TPU si cineva a raspuns urit la mesajele TPU(FUNDA?)

| xCrissw explică (pentru VictorL):

L-am facut pe id meu. si nu, nu am vorbit urat cu nimeni.

| VictorL a răspuns (pentru xCrissw):

E ceva de la Administratorii TPU apasa acolo sus pe contact si scrie-le problema iti va venit pe e-mail un raspuns in cel mai scurt timp sau daca ai suparat pe cineva din utilizatori seniori si ei teau blocat acolo au apasat pe blocheaza inseamna ca nu mai poti raspunde la intrebari su nu poti da raspunsuri!(in caz de nu mai poti pune deloc intrebari fa-ti un TPU nou)

| xCrissw explică (pentru VictorL):

Asta o sa fac. eu doar am intrebat ceva si incepe ii, fututi in cur de masa cu '' scrie corect '' e INTERNET, nu suntem la limba romana. sa scrii PERFECT, scriu cum vreau.
DAK VR SKRIU SI COC@LARESHT3 CA 'I3I'
bagami-as **** in gatu vostru si in TPU ma-si de retardati mintal
P.S; Victor, mersi pentru raspuns.

| VictorL a răspuns (pentru xCrissw):

Dai funda?

| VictorL a răspuns (pentru xCrissw):

Cp funda?

| VictorL a răspuns:

AA gata am vazut acolo la contact este titlu problemei si tu apasa pe stergerea intrebarilor si raspunsurilor proprii si astfel o sa rezolvi problema(Succes)

| AoBo a răspuns:

Nu, dar vorbesti "stricat" laughing

| xCrissw explică (pentru AoBo):

Stricat? raised eyebrows Auzi. daca vrei numai sa-ti bati joc, chiar n-am chef.

| AoBo a răspuns (pentru xCrissw):

hee hee

| millyca a răspuns (pentru xCrissw):

Presupun ca se referea la dezacorduri si la greselile de ortografie. Hmm, dar n-ar trebui sa fie acesta un motiv.

| xCrissw explică (pentru millyca):

Ia zii ce greseli am. mai profesorule.

| millyca a răspuns (pentru xCrissw):

Intrebarile se sterg, nu se sterge, iar virgula pusa la jumatatea paragrafului al doilea este fix aiurea. Cine stie cum ai formulat acele intrebari care ti-au fost sterse... probabil ca nu se intelegea ce ai vrut sa intrebi.

| xCrissw explică (pentru millyca):

Am intrebat pur si simplu. de unde descarc GTA, de 3 ori. in asta ce mai e gresit? raised eyebrows