| Loly a întrebat:

Din ce meserii se castiga cel mai bine?

8 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Chirurg estetician

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| 211wasgnij a răspuns:

Judecator, politist(salariu e derizoriu dar se descurca pe alte parti), secretar de stat(am citit de unul ca ia sute de mii de euro pe luna), camatar, bancher, politician si exemplele pot continua.

| IoanaGabe a răspuns:

Frizer de Caini!
Faci bani la greu mai ales in alte Tari
Pentru ca is 60% dintre oamenii cu Fite care au Banii si isi ingrijesc animalele! tongue...

| Nutzzuboy a răspuns:

Doctor, Colonel, Medic militar

| Lighto a răspuns:

Bancher cred straight face

| vladimir74 a răspuns:

Avocat, notar.

| SilviiixD a răspuns:

Doctor sau inginer stiu sigur pentru ca parintii mei sunt