| Joker3134 a întrebat:

Spuneti-mi meserii periculoase unde se castiga bine ca necalificat.

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu exista asa ceva, depinde acum ce suma vrei tu cand zici "platit bine"
Vad ca ti-a zis cineva mai sus de asasin platit, acolo chiar nu iti trebuie calificare, doar experienta laughing

| Bondarel99 a răspuns:

La ambulanta se intra foarte greu deci nu cred ca vrei sa te complici atata.
Eu as zice meseria de electrician. Am o cunostinta care s-a angajat ca electrician. La inceput nu stia nimi, au instruit-o, inca da multe teste si invata meseria dar ea zice ca ii place. Eu una nu as lucra asa ceva niciodata pentru ca mi se pare periculos.

| anonimg a răspuns:

Legiunea străină (franceză). Dar nu îți recomand.

| Catrice a răspuns:

Asasin plătit.

| Polistfever a răspuns:

Ambulantier,faci un curs usor de prim ajutor si in rest Doamne ajuta pe soselele din Romania