| octa2021 a întrebat:

Dintre Iasi,Bucuresti, Cluj, Sibiu si Timisoara care dintre aceste orase ati vrea sa locuiti in timpul serviciului?

Răspuns Câştigător
| Voro a răspuns:

Eu unul nu as renunta la Bucuresti, chiar daca se considera un oras aglomerat.

5 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Categoric Cluj! Este un oras minunat, plin de viata si cu oameni pe masura! Salariile sunt destul de bune daca te angajezi intr-un loc cat de cat ok. Acum depinde de preferinta fiecaruia, cu toate ca daca ne referim la chirii, sunt destul de scumpe.

| Nectarios a răspuns:

Iasi sau Timisoara, sunt superrrr faine; aerisite si cu de toate...

| UnuCuSapca a răspuns:

CLUJ sau Sibiu, in Bucuresti este multa aglomeratie, gandeste-te ca sunt job-uri mai bune dar ajungi greu cu masina si Timisoara... mai bine nu (parerea mea), sorry daca supar.

| Oana92 a răspuns (pentru Nectarios):

Ce e "aerisit" in Timisoara?

| octa2021 explică:

Pot sa-ti spun ca ai gresit raspunul, daca vrei promovare du-te drec' pe Facebook sau alte forumuri in care reclama este permisa, nu îmi ocupă lista de răspunsuri degeaba.