| mihaelutzamy a întrebat:

Divyanka Tripathi si Sharad Malhotra sunt impreuna? va rog, raspunde-ti care stiti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ei subt impreuna mai mult ca oryce se potrivesc de minune:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:Xsi dragostea lor este adevarata ii iubesc si da sunt impreuna ca asa vreau eu ca se potrivesc

139 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Din cate stiu eu ei 2 nu sunt impreuna. Am vazut niste interviuri date de sharad in care zicea ca divyanka este o buna prietena pentru el si nimic mai mult. Deci nu cred ca ei 2 sunt impreuna in realitate dar ar fi fain.

| Shinen a răspuns:

Nu.
intarti pe forumul http://atapentrutotdeauna.forumstory pentru a descarca seriale indiene si turcesty si deasemena aveti sectiuni cu concursuri, jocuri si multe altele! VA ASTEPTAM! VA PUTETY INREGISTRA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt impreuna sa stii ea are 20 de ani si el 21 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur daca sunt impreuna dar se potrivesk de minune si la ani ea are 25 iar el 26 cine stie dar eu cred ca sunt impreuna dar nu vrea sa se afle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu sunt impreuna, stiu ca Sharad e casatorit, dar nu cu Divyanka.Deci raspunsul meu este ca ei doi nu au relatii sau sunt casatoriti sau cum a zis mihaelutzamy nu sunt impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt. daca o sa cauti mai mult pe net o sa gasesti mai multe detalii. ti-as da link-ul dar nu mai stau sa al caut.nici nu mai trebuia sa intrebi ca se vede ca se potrivesc de minume:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei au refuzat sa confirme chestia asta timp de vreo 3 ani: dar recent, s-a descoperit ca divyanka poarta pe cap vermilor din acela sau cum se cheama (sindoor in hindi) si pe care il poarta NUMAI femeile casatorite. In plus, chiar si dupa terminarea serialului in India, ei s-au afisat in multe locuri impreuna. Recent, au aparut intr-o reclama (magical homes dubai) in care divyanka spune ceva de genul "sharad, cumpara aceasta proprietate si apoi, voi fi sotia ta"----> http://www.youtube.com/watch?v=zPnhwD0gsks: dovada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau sa spun asta, dar nu sunt impreunasad
el este casatorit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt impreuna! sunt foarte buni prieteni atata tot...
si eu mi-as dori sa fie impreuna dar sharad e casatorit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune, ii ador, ii iubesc mult. Mi-as fi dorit sa fie impreuna... dar nu stiu sigur.multi au spus ca NU. Of...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt impreuna. Am vazut mai multe detalii pe internet. Asa ca mihaelutzamy poti sa te bucuri ca ei sunt impreuna. Au si o fetita de 9 luni!:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma gandesc ca sunt impreuna cand ma uit la film si vad cat de bine isi joaca rolurile si se iubesc in film dar pot sa dfie si simpli prieteni si colegi pe platoul de filmare dar cand vad cat de bine isi joaca rolurile si ca au atatea poze impreuna ma gandesc ca sunt impreuna si in ralitateun fel de iubit si iubita sau sot si sotie se vede ca sunt tineri si se potrivesc de minune atat pe platourile de filmare ale filmului ''Banoo main teri dulhan'' cat si in ralitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt in preuna si fac un cuplu minunat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt impreuna...si sharad nu e casatorit ca e pe net este un interviu cu el in care spune ca nu vrea sa se grabeasca cu casatoria.in schimb nici nu spune nimic despre el si divyanka dar.tot pe net scrie ca intre ei este o chimie foarte puternica si inca o dovada este ca la fiecare eveniment sunt impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu intotdeauna actorii sunt casatoriti dar ei doi sigur1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt impreuna proasta lumi nu sti dracu nimic vaco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt impreuna in prezent dar sunt extrem de apropiati in realitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sunt impreuna deoarece sunt mult prea multe poze cu ei. pe net scrie ca el are o sotie si 2 copii dar eu nu am vazut nici o poza cu acea sotie. deci ei au o relatie in realitate. sunt sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sagar cu vidya nu sunt impreuna pentru ca divya este maritata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nei divyanka e casatorita... dar nu cu sharadtonguesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu dar lear sta bine impreuna sunt ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ntv.ro/_ajax_show_intrebari.php?mvid=2&qid=1
aici scrie ca e casatorit cu Anita Israni si nic decum cu divyankasi desi inca nu stiu concret nimic ei par sa fie imreuna si n viata reala dar nu se stie nimic sigur nu avem nici de unde sa luam informatia aceasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresit ea are 25

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur cum sa-ti raspund darma gandesc ca sunt impreuna. le sta foarte bine:X. dar poti cauta la detalii pe neth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anotimp iarta ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Divya cefaci acum faci filmari asta este o intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamna divianca puteti sa imi dati un autograf plissss