| anonim_4396 a întrebat:

Doar dupa 18 ani se castiga bani in modelling? Oricum, cam cat se castiga?

3 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Dupa 20 ani se castiga bani in modelling dar fara prefixul model.

| Paris a răspuns:

Se castiga mereu daca arati bine happy daca esti inalta, slaba si frumoasa, castigi si de la 15 ani. Cam cat? depinde unde ajungi. daca esti selectata demari agentii castigi f mult. daca nu, cam vreo 2 milioane pe prezentare

| BlackButterfly a răspuns:

Se castiga si inainte de 18 ani. Trebuie sa fii inscris la modelling si esti chemat la diferite prezentari...In ceea ce priveste castigul poti primi haine si bani in jur de cateva sute de lei nu stiu exact cat sa-ti spun...