| Ionelarebela a întrebat:

Cam cat se castiga din modelling la inceput? as vrea si eu cat mai multe detalii(am 15 ani):d

8 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Se castiga putin, sincer. Depinde cat de norocoasa esti.
O seara buna!

| Lora_6439 a răspuns:

Ca sa castigi in modelling trebuie sa ai pile. Iar daca nu ai pile, trebuie sa dai spagi. Sa nu mai spun ca trebuie sa fii frumoasa, inalta si... la 15 ani nu stiu daca te ia cineva happy

| Lora_6439 a răspuns:

Aseara inainte sa adorm am vazut ca zicea Adi, fostul sofer al Columbencei ca ia 50 de euro pe prezentare happy

| Bubble a răspuns:

Nu exista un pret fix.Depinde de cereri.
(BTw, daca nu ai peste 1. 75 adio modeling.)

| l0rre a răspuns:

Eu zic, ca modelling trebuie sa faci de placere, nu pentru bani, deoarece frumusetea e trecatoare.

| MoNsTeR a răspuns:

Cum de placere?! trebuie sati placa dar si sa scoti ceva bani...si cum adica la 15 ani e prea tanara.sincer n-am vazut manechine de 30 ani.la 25 deja esti profesionista. daca crezi ca esti frumoasa du-te linistita la o agentie de modelling intreaba acolo tot ce vrei sa aflii si dakti place incearca sa te inscri la agentie.ai incredere in tine si du-te.doar no sa-ti dea in cap daca intrebi nu?!winking. in legatura cu cat castiga sincer habar n-am pentru ca nu conosc pe nimeni care lucreaza in domeniu dar cum tziam zis. du-te la o agentie si intreabawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac modelingbig grin, dar daca vrei sa ajungi undeva sus trebuie sa faci maxim 3 ani.Prima data nu se castiga mai nimic, mai mult cheltui banii pe drum, unele reviste editoriale nu le platesc, si nci din prezentari nu se castiga bine. Orcum in romania nu se castiga atat de bine. incerca sa iti gasesti o agentie buna care sa te promoveze. succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte multi bani strebuie sa fi inalta sa arati cat ma bine