| Vilcu_Dumitrita_1996 a întrebat:

Dragi prieteni de pretutindeni, spuneti-mi va rog ce medie trebuie sa am ca sa intru la facultate de drept in Bucuresti.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Stii ca sunt mai multe facultati de drept in Bucuresti, nu?

| Vilcu_Dumitrita_1996 explică (pentru Bondarel99):

Da stiu dar ma intereseaza macar una fiindca nu gasesc informatia de care am nevoie pe internet va rog sa ma ajutati, sau informatii despre toate daca exista vreun site va rog sa ma ajutati

| Bondarel99 a răspuns (pentru Vilcu_Dumitrita_1996):

Cauta pe google UB-Drept. E cea mai buna din Bucuresti si gasesti si informatii despre admitere.

| Vilcu_Dumitrita_1996 explică (pentru Bondarel99):

Mersi foarte mult