| justanillusion a întrebat:

Dupa ce termin facultatea de farmacie ce pot deveni?. Se castiga bine. dau funda :d

Răspuns Câştigător
| alecsalecs a răspuns:

Ginecolog!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Farmacista si castigi in jur de 13 milioane lunar.

| Dreamer a răspuns:

Ca farmacist castigi peste 2000 RON/ luna la inceput.

| mixxjim a răspuns:

Poti deveni farmacist, sau te poti angaja la o fabrica de medicamente, sau la un producator/distribuitor de medicamente pe vanzari medicamente. partea cu castigul e relativa, nu se stie ce va fi peste cativa ani si vezi si tu ca sunt farmacii peste tot. depinde si unde iti desfasori activitatea, si cat negociezi salariul la angajare, sunt mai multi termeni care intra in calcul. pe partea de distributie medicamente poti castiga mai bine daca ai talent la vanzari in plus, depinde si cum stii sa "functionezi" in viata happy succes!

| KubetiiOO a răspuns:

LOoogiiicc ca farmacista draga mea, doar nu astronaut laughing

| ColorBubbles a răspuns:

Farmacista

| Biancamaaii a răspuns:

- farmacişti;
- farmacişti specialişti;
- farmacişti primari;
- farmacişti rezidenţi;
- doctori farmacişti;
- asistenţi de farmacie;
- asistenţi principali de farmacie.