| iuliana06 a întrebat:

E cineva din liceul cuza ploiesti profil mate info? Vreau sa intru acolo si as vrea sa stiu cum e.Cum sunt profesorii, cat de greu e, am citit regulamentul de la ei si mi s-a parut cam strict.

1 răspuns:
| Koisan69 a răspuns:

Cuza este printre cele mai bune licee din oras alaturi de Caragiale si LMV, regulamentul este stric cum este si normal, greu este daca nu sti/nu inveti/nu iti place, in rest totul e ok... vrei liceu usor mergi la energetic/teleajan/barcanesti unde este usor pentru lenesi