| sheila_2840 a întrebat:

E cineva la medicina dentara?big grin cum vi se pare? pareri pro, contra pls big grin

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Nu sunt dar este una dintre optiunile mele pentru facultate.Este o facultate destul de grea(de fapt ca orice alta specialitate in medicina) iar meseria de stomatolog este foarte frumoasa si nobila insa ai de a face cu tot felul de oameni si poate sa fie astfel si o meserie putin mai scarboasa adica un om poate sa vina la dentist si daca nu s-a spalat pe dinti, iar dintii cariati miros urat.Totusi daca vrei sa alegi stomatologia eu cred ca ar fi mai bine sa alegi ghirurgia stomatologica si nu cea de cabinet.