| alionadoareu a întrebat:

E cineva pe aici care lucreaza la Betcafe Arena? care e programul de lucru si ce salariu aveti?

Răspuns Câştigător
| s3my a răspuns:

In jur de 1000 ron, stiu de o amica.

NU iti recomand sa lucrezi acolo. e o prostie, chiar nu iti poti gasi altceva?

| alionadoareu explică (pentru s3my):

Amica e manager sau operator? de ce e o prostie? am un betcafe foarte aproape de casa, asa ca de ce nu?

| s3my a răspuns (pentru alionadoareu):

Cred ca operator. depinde ce intelegi prin manager ca cu denumirile astea...

fiindca ai deja o varsta, iti poti gasi ceva " mai de viitor" de lucru decat un amarat de betcafe, ceva in care sa evoluezi / progresezi / sa-ti faci o cariera.

| alionadoareu explică (pentru s3my):

Pai sunt studenta la contabilitate si am terminat anul 1. nimeni nu ma angajeaza pe domeniu asa ca ma gandeam la un job temporar...