| crouch a întrebat:

E greu la facultatea de mate-info?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca te pricepi la matematica, nu e greu, nu?

| ATHOS a răspuns:

Toate facultatile sunt grele! Daca nu ar fi asa toata lumea ar fi doctor, inginer, economist, s. a. m. d. Toata problema consta in ce anume doresti. Daca doresti cu adevarat sa faci o facultate vei alege domeniul care iti place si vei deveni un bun specialist! Daca nu, vei alege ceea ce ti se va parea mai usor si s-ar putea(nici asta nu e sigur) sa ajungi doar un purtator de diploma! Aceata tara si oricare alta au nevoie de specialisti adevarati!
Iti doresc multa intelepciune in alegerea pe care o vei face!
Bafta!

| andrutzza a răspuns:

Ai intrat la mate-info?

| TeoIonela a răspuns:

E al dracu' de greu! Dar nu-i imposibil... dar e al dracu' de greulaughing