| teodora200004 a întrebat:

E greu la mate-info?

8 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Dacă îţi plac materiile reale, nu, nu este greu. Dar dacă te duci acolo doar să ştii că termini acest profil, îţi va fi foarte greu.

Mult succes!

| teodora200004 explică (pentru Hydrangeaceae):

Pai ma duc acolo pentru ca imi place mate, fizica, chimie, etc happy

| Lynna a răspuns:

Buna. Daca iti plac materiile de real si te descurci, nu are de ce sa iti fie greu. Bafta multa!

| fuzzer a răspuns:

Daca te impaci bine cu matematica, nu-i asa greu.

| teodora200004 explică (pentru fuzzer):

Pai am avut media 9 la mate de cand ma stiu. laughing eu zic ca ma impac

| alexdo97 a răspuns:

Depinde de tine cata importanta dai acestor 2 materii. La info nu o sa mai stati pe facebook sau sa va jucati toata ora. Veti lucra in C++.
Te duci la mate-info daca vrei sa gandesti logic, ca la info asta se face,
expresii logice.

| DarthNiger a răspuns (pentru alexdo97):

Cine crezi ca sta pe facebook la mate-info? laughing)

| boboo94 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin cuvantul,, greu"?