| lawe a întrebat:

E vre-unul de la Colegiul Tehnic de Aeronautica Henri Coanda? Spuneti-mi mai multe despre acest liceu. Parti bune si parti rele. Fundulet.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine crezi ca are timp de prosatiile tale

| AlexRapidistul a răspuns:

Da eu sunt de la henri coanda sunt boboc.Ce pot sa spun este un liceu ok cu oameni de treaba daca sti sa te porti cu ei. Unii profesori sunt cam batuti in cap dar in rest nu e problema daca te intelegi bine cu ei.Eu sunt la mate info(nu ti-as sugera sa intri pe acest profil este groaznik).Mai exista si mecanica sau electromecanica(electrica+mecanica). Mediile sunt cam asa:
Mecanica-5, 20; 6
Electromecanica 6, 24; 6, 50, 7 depinde
Mate info 7, 15; 7, 90
Sper ca te-am ajutat fundabig grinbig grin?