| Bell_4716 a întrebat:

Este bine sa lucrezi de jurnalist? la televiziune?

Răspuns Câştigător
| CattyA a răspuns:

Orice profesie este "buna" daca iti place siesti profesionist in domeniul dat. Jurnalismul este interesant, dar rezista doar cei mai buni si concurenta e stransa. Daca esti un specialist bun - esti cautat si faci si o gramada de bani.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

E bine, dar nu prea mai sunt locuri de botiste si "vedete" de carton

| SamSon a răspuns:

Da, este bine! Dar trebuie sa iti si placa aceasta meserie.

| PăpușăDePlasticPrefăcută a răspuns:

Mda...jurnalist? doar cei care pun cariera pe primul loc,si nu familie. in aceasta meserie nu ai timp sa ai o relatie, sa te poti ocupa de famile, trebuie sa te dedici trup si suflet in ceea ce faci.respect pentru cei care au reusit kiss

| kotik_2056 a răspuns:

E distractiv, dar trebuie sa ai talent! happy