| Armyde a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Pedagogic din Timisoara? ma refer la cei care sunt din timisoara.Multumesc anticipat! Phappy

3 răspunsuri:
| KimY a răspuns:

Wow e super acolo(am auzit de la diferite persoane) am de gand la anul sa dau acolo sau la Arad!(liceele pedagogice sunt foarte bunewinking )

| mariamarybu a răspuns:

Am auzit ca este unul dintre cele mai bune licee! til recomand daca vrei sa te inscrii la el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un liceu foarte bun, insa daca vrei sa te inscrii la el ai grija sa stai bine la capitolul invatatura, caci am o fosta colega de generala acolo si din premianta a ajuns la corigentawinking.
Asa ca ai grijahappy