| Piableu a întrebat:

Este cineva de aici student la Facultatea de medicina si farmacie Gr. T. Popa din Iasi? Sau vrea cineva sa intre acolo? Eu am cateva informatii despre locuri, medii, etc, dar vreau sa stiu mai multe. Cum v-ati pregatit sa intrati? Daca stiti ceva despre faculatate, sau vreti sa stiti mai multe, dati un raspuns, sa impartasim pareri happy

2 răspunsuri:
| badboy18 a răspuns:

Suna la secretariatbig grin

| Chokotoff19 a răspuns:

Buna, eu am intrat anul asta la Farmacie, nici eu nu stiu prea multe. Dar as vrea sa stiu laughing